Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Dara si konečně užívá dovolené: Slzy a trápení vystřídaly vášnivé hrátky s Rytmusem!

Dara si konečně užívá.
+ Dalších 24 fotografií
Dva týdny smutku a nostalgických vzpomínek střídají chvíle štěstí a pohody. Dara Rolins si konečně užívá svou dovolenou na Bali. Na indonéský ostrov totiž přicestoval její partner Rytmus a smutek vystřídaly pocity štěstí!

Dara Rolins (44) si pro letošní dovolenou vybrala relax na Bali. Zpočátku se to ale neukázalo jako zrovna dobrý nápad. Vrátili se jí totiž na mysl nostalgické vzpomínky na Evu Skallovou, která loni v září zesnula na rakovinu.

První polovina pobytu tak byla pro Daru ve znamení slz a utrpení, a to i přes to, že na Bali byla se svojí dcerou Laurou. Vše se zlomilo až s příletem Patrika Vrbovského (40), přítele Dary. Je vidět, že jsou oba stále zamilovaní a alespoň druhá polovina dovolené by tak pro slovenskou zpěvačku mohla být příjemnější.

Následujících pár dní stráví Dara, Patrik a Laura společně, následně si dcerku vyzvedne její biologický otec Matěj Homola. Daru s Rytmusem pak čeká cestování po Indii pouze ve dvou…

Mohlo by vás zajímat

Další články