Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dara se vychválila do nebe a přilila tím olej do ohně: Brzdi se sebeláskou, sepsuli ji lidé

Dara Rolins zareagovala na vlnu kritiky, které v posledních týdnech čelí
Zdroj: Se souhlasem Dara Rolins
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
obhajoba

Slovenská zpěvačka Dara Rolins se na svém Instagramu opět pustila do vysvětlování. Tentokrát měla potřebu se před svými sledujícími obhájit, že ne vždy je potřeba se líčit. Ke svému příspěvku sdílela dokonce i několik fotografií bez make upu.

Další obhajoba

Zpěvačka Dara Rolins, která byla nedávno terčem ostrého lynče kvůli plastické operaci, již podstoupila, chtěla na svém Instagramu reagovat na časté dotazy ohledně toho, proč není na každé fotce dokonale nalíčená. "Nevím jak vy, ale já se do lesa ani na trénink nelíčím, takže ANO, moje nemalované oči jsou menší než ty malované," vzkázala rýpalům. "A jak vás některé často irituje, každé oko mám jinak velké," dodala slavná zpěvačka.

Na svou asymetrii v obličeji je prý zvyklá a má svou levou stranu tváře stejně ráda jako tu pravou. Další, na co se rozhodla odpovědět, je dilema žen, zda také podstoupit plastickou operaci a zda takové zákroky vůbec doporučuje. "Pokud neřešíte jen obličej, ale celé tělo, které je o 20 let mladší, a toužíte jen po rovnováze jednoho s druhým, pak je podobná úvaha logická a v pořádku," podpořila fanynky Rolins. "Výsledek, který se dostaví – znovu opakuji NE dříve (spíše později) než do půl roku, je to mnohem přirozenější," doplnila s tím, že doporučuje probrat to s odborníkem a nikoli s ní samotnou.


Fanoušci se bouří

Svým vyjádřením ale podle některých pouze přilila další olej do ohně. "Že je tělo o 20 let mladší? Darino, tvá sebeláska a posedlost zevnějškem je nemocná. Své tělo příliš adoruješ. Radši se stáhni do soukromí a nevyčnívej tolik," doporučila zpěvačce Lucia. "Je to pravda. Její tělo nekorespondovalo s její tváří. A když dřeš jak mezek, tak tě fakt se*e, když se podíváš do zrcadla a víš, že ten ksicht si nevycvičíš," zastala se zpěvačky Antimentorka.

Doporučený rozhovor s Darou Rolins:

"Já tomu trochu nerozumím. Na jednu stranu se Dara rozčiluje, že ostatní řeší její vzhled. Na druhou stranu 99 % příspěvků neustále řeší a obhajuje svůj vzhled. Kdyby to sama pořád neotvírala, tak se to dávno neřeší," vyjádřil svůj názor Tom. "Dávám unfollow a ne kvůli vaší operaci, to je vaše věc. Ne kvůli tomu, jak to dopadlo, ale kvůli tomu, co všechno máte potřebu opakovat. Když vám pořád tak vadí hejty, vložte fotku, příspěvek a vypněte komentáře i možnost kontaktování a máte klid," napsala zpěvačce Štěpánka s tím, že nemá zapotřebí pořád číst její obhajoby.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy