Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dara se dlouhou dobu fotí sama! Je snad už bez Rytmuse?

Pár se poslední dobou nikde společně neobjevuje, je za tím snad rozchod?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Dostali jsme tak trochu strach, že mezi Darou Rolins (42) a Rytmusem (38) není něco v pořádku! Dara nás totiž dlouhou dobu spamovala na Facebooku i Instagramu společnými fotkami s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem a teď je ticho po pěšině. Žádné lovískující vzkazy ani zamilovaná selfíčka. Naopak se každý fotí sám.

Dara zásobuje svůj facebookový profil fotkami z fitka a aktuálně ze stěhování do nového domu v Tuchoměřicích, ale nikde ani stopy po Rytmusovi. Začínáme se tak trochu bát, že za chvíli se stane druhou paní Columbovou. Na poslední fotce sedí Dara mezi krabicemi se stěhovanými věcmi, ale žádné zlaté řetězy ani jiné artefakty připomínající kontroverzního rappera tam nejsou! A když se tak zamyslíme, kdy kdo viděl Daru a Rytmuse pospolu naposled na nějaké akci?

No jeden mediální rozchod Dary a Rytmuse jsme zažili kvůli promování reklamy na žvýkačky. Ale že by plánovali druhý kvůli reklamě na nový dům, to se nám moc nezdá. I když nová vila je mohla stát odhadem něco mezi 6 – 10 miliony korun. Ale jak se svěřila pořadu Prásk, měla všechno výhodně zařízené, hodně věcí ve slevě nebo udělané za reklamu. Tak kdo ví!

Rytmus zatím podle fotky z facebookové fanpage nachází útěchu v náruči Iron Mana. Doufejme, že Daru nenahradil úplně!

Související články

Další články