Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dara rozhodně truchlit nemusí! Točí se kolem ní několik hřebečků!

Dara si na mladé borce potrpí.
Zdroj: archiv
+ Dalších 53 fotografií
Populární slovenská dvojka Dara Rolins (45) a rapper Rytmus (41) světu oznámili konec jejich lásky. Rytmus se uzavřel, ale Dara truchlit nemusí. Pěkní mladí kluci se kolem ní točí dál.

Skoro jako ideální se jevil vztah zpěvačky Dary Rolins a drsného rappera Rytmuse, i proto každého zaskočilo, když pár nečekaně ohlásil rozchod.

Druhý den po rozchodu už slovenský web Pluska.sk vypátral, že Dara netruchlí, protože se kolem ní točí model a frajírek David Meszaros. Dara nechtěla být za nevěrnou mrchu, tak vztah rychle popřela. Že s Davidem se jen znají, ale o sexuální hrátky nejde.

Ale kolem Dary se točí a vždy točili i další zajímaví borci. V týmu Dary Rolins působil také český zpěvák David Bisek (30). I on má s Darou a její dcerou nadstandardní vztah. Ze společných fotek je vidět, že si všichni skvěle rozumí.

Na svém Instagramu Bisek nedávno zveřejnil fotografie z hotelu v Barceloně pouze ve spodním prádle, kde jde zřetelně vidět jeho mužská chlouba. Tenhle týpek se nemá rozhodně za co stydět. Slečny v jeho společnosti musí být nadmíru spokojené.

Není to tak dlouho, co si vrabčáci na střeše cvrlikali o tom, že si byl zpěvák blízký s herečkou Sarou Sandevou, která nedávno na Instagramu přiznala rozchod se svým přítelem. Zdá se tedy, že Bisek se s tím také moc nemaže. Tak uvidíme, koho nakonec Dara oznámí oficiálně.

Související články

Další články