Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dara Rolins zůstane sama v tropickém ráji: Dcera musí do školy, sestra do práce

Dara Rolins zůstane sama v tropickém ráji: Dcera musí do školy, sestra do práce
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
žhavá dara
Jako každoročně si i na počátku letoška Dara Rolins (47) dopřává tropickou dovolenou na Bali. Společnost jí dělala dcerka Laura (11), která se už ale musela vrátit do Prahy. Zpěvačka, jejíž křivky jsou k nakousnutí, tak na indonéském ostrově zůstala na ocet.

Tohle tělo teď na Bali nikdo nehlídá! Dara Rolins zůstala v tropickém ráji sama. Dcera Laura už musela do školy, sestru Janu pak do Prahy odvály zřejmě pracovní povinnosti.

V dalších dnech se jim ostatně nevyhne ani Dara. "Dnes mi moje děvčátka odlétají, škola a Praha už na ně volá. Já jsem v polovině svého výletu, čeká mě ještě pár zážitků, tentokrát i pracovních," těší se zpěvačka na nové výzvy.

Rolins létá zkraje roku na Bali už drahně let. Několikrát schytala kritiku, že dcera kvůli dovoleným zanedbává školu. To Daru nadzvedlo ze židle a škarohlídy uzemnila dobrozdáním, že si Laura všechno učivo pečlivě doplňuje. Často se jí lidé ptají, proč volí pro výlet přes půl zeměkoule zrovna leden.

"Přestože vždy všichni kroutí hlavou, proč jezdíme na Bali vždy v období dešťů, je právě tento čas můj nejoblíbenější. Zatím nám to tady nepropršelo, ale jestli se tak stane - a ono k tomu dřív nebo později dojde - bude to osvěžující moment, kdy se pročistí vzduch a opět vyjde slunce. Stejně jako se to děje i v životě," prozradila Dara, která se do Česka vrátí koncem měsíce.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy