Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dara Rolins: Že provokuju? Řeknu vám, proč jsem zveřejnila lovesong s Rytmusem! VIDEO

+ Dalších 7 fotografií
Dara Rolins (45) udělala něco, co Rytmuse (41) zřejmě neskutečně vytočí. I když faktem je, že se zpěvačka rozešla s ním, ne on s ní, dnes má rapper na celou věc úplně jiný pohled. Daře už nějaký ten pátek nemůže přijít na jméno, a dokonce ji skrz sociální sítě prosil, ať ho i jeho novou partnerku Jasminu Alagič (29) nechá žít! Zpěvaččin krok všechny šokoval, Dara se rozhodla to celé vysvětlit!

Veřejná válka mezi Darou Rolins a Rytmusem přes sociální sítě je čím dál tím vyhrocenější! "Nevěřím, že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera. Je to zvrácené! K čemu ta fotografie s malou Lolou? Jaký je tvůj cíl? Proč hraješ na city osamělým matkám? Vždyť si žijme naše krásné životy a neřešme něco, co už není. Přeji ti lásku a pokoj,“ napsal Rytmus na Instagram poté, co smazal píseň o jejich lásce a seznámení.

Zdálo se, že Dara má na celou věc zřejmě jiný názor a udělala přesný opak! Zveřejnila na svém YouTube kanálu píseň „My dvaja“, kterou společně s Patrikem zřejmě nahráli v minulosti! Fanoušci se po tomhle rozdělili doslova na dva tábory!

Právě kvůli tomu musela zpěvačka publikovat vyjádření o tom, jak to celé je a proč byla tato novinka vydaná v době, kdy má Dara a Rytmus celkem vyhrocené vztahy. Její vysvětlení ale mírně šokuje a lidé si začínají myslet, že hádka obou byla marketingový tah. Co na to Dara?

„Už třetí den se opět řeší, že jsem já přidala na svůj YouTube kanál duet s Rytmusem. Prý si pořád nedám klid a provokuji. Ne že bych byla sebestředná a myslela si, že jste všichni zaregistrovali, o co jde, ale po ty, kteří ano, tak interpreti řeší hudbu, cestu, jak ji k vám dostat už řeší někdo jiný. A ani v tomhle případě nejde o jednoho člověka, ale tým lidí, kde má každý na starosti něco jiného. O můj YouTube kanál pečují kluci ze společnosti ‚Rukahore‘ a mně je celkem jedno, kdy tam přidávají další věci, pouze vím, co přidali,“ uzavřela zpěvačka.

Překvapuje vás její vyjádření, nebo jste to čekali?

Související články

Další články