Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dara Rolins zažívá nejhorší dovolenou v životě. Smrt manažerky Evy (†36) ji zastihla v Dubaji. Skallovou zabila rakovina

Dara se krutou zprávu dozvěděla v Dubaji.
+ Další 3 fotografie
Dara Rolins (43) zažívá nejhorší dovolenou svého života. S dcerou Lolou odjela do Dubaje a těšila se, jak si odpočine. Nyní je v slzách. Zpráva o úmrtí manažerky Evy ji zastihla přímo uprostřed báječné dovolené.

Český i slovenský šoubyznys zasáhla děsivá zpráva. Manažerka Dary Rolins Eva Skallová prohrála boj s rakovinou. Bylo jí pouhých 36 let – psali jsme ZDE.

Rakovina jí byla diagnostikována v roce 2015. Tehdy se úspěšné ženě obrátil život o 180 stupňů. „Evička je nemocná. Bojuje s rakovinou a my všichni, co ji milujeme, bojujeme s ní,“ napsala tehdy na Facebook Dara.

Krutá zpráva o odchodu skvělé kamarádky ji zastihla na dovolené v Dubaji. Těšila se, jak si odpočine po boku své dcery a získá novou energii. Na dovolené je bez přítele Patrika Vrbovského, se kterým prožívá těžké období. Dara Rolins (43) touží po miminku, ale zatím to nejde. Takhle nehezkou dovolenou si určitě nepředstavovala.

Mohlo by vás zajímat

Další články