Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins září štěstím: Rytmusovo místo zaplnil tajemný Rasťo

Jsou Dara a Rasťo pár?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Je to přes půl roku, co se Dara Rolins (45) rozešla s rapperem Rytmusem (41). Ten je zaláskovaný do půvabné moderátorky Jasminy Alagič (29). Dara ale rozhodně nesmutní. Po jejím boku se totiž objevil tajemný mladík. O koho se jedná?

Po rozchodu s Rytmusem (41) Dara Rolins (45) na toho pravého ještě čeká. Nyní to vypadá, že už se blýská na lepší časy. Dara se totiž nedávno objevila na fotografii, kde se zamilovaně usmívá v náručí fešného mladíka jménem Rasťo Matys. Lidé na sociální síti jim lásku přejí.

„Konečně chlap, který se k Daře hodí. S Rytmusem bylo všechno špatně. Nechápu, co na něm viděla,“ píše jeden z komentátorů. „Určitě dobrý výběr,“ napsal k snímku další. Kdyby se ale fanoušci podívali pořádně, zjistili by, že o pár se tedy rozhodně nejedná.

Rasťo Matys totiž k fotografii napsal: „Dobří přátelé jsou jako hvězdy. I když je nevidíš, jsou tady pořád.“ Je tedy zjevné, že se jedná jen o kamarádský vztah, nehledě na to, že Rasťo bude zřejmě mít rád muže. Každopádně Dara vypadá na svůj věk skvěle, takže tak jako tak jistě nebude trvat dlouho, než ji někdo sbalí.

Související články

Další články