Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dara Rolins vzpomíná na začátky spolupráce s Gottem: Bez Karla by bylo všechno jinak

Dara vděčí Karlovi za mnohé.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
duet
Slavný duet Zvonky štěstí, který Dara Rolins s Karlem Gottem nazpívala, znamenal pro tehdy školou povinnou zpěvačku obrovský zlom. Nejenže se díky tomu s Karlem spřátelili a celý život se navštěvovali, Daře tato spolupráce otevřela dveře do světa šoubyznysu, kam by se možná jinak nedostala. I když byla talentovaná, v životě je potřeba mít i štěstí na správné lidi a toho si je Dara dobře vědoma.

Na začátky spolupráce s uznávaným Českým slavíkem Dara (46) zavzpomínala v jednom z pořadů, mapující jeho život. "Pamatuji si na ten moment, kdy mě Jirka Zmožek objevil pro Čechy a pro Karla. Ten nápad vznikl v jeho hlavě... pamatuji si, jak u nás doma zazvonil telefon a následovala prosba na mé rodiče, jestli by uvolili, abych přijela do Prahy a nazpívali jsme spolu duet, slavný duet," vzpomínala zpěvačka.

Pro malou holčičku ze Slovenska to znamenalo něco neuvěřitelného, stát po boku takové hvězdy, a navíc s ním zpívat. Dara na to období vzpomíná s nadšením, stejně jako Karel Gott. Ten se stal pro tehdy začínající hvězdičku Daru jakýmsi hudebním otcem. "Zažili jsme se Zvonky štěstí takový krásný cesty, kdy jsme jeli v autě a zpívali jsme si. Ona byla báječná... zpívala třeba píseň od Whitney Houston, ale tak moderně a stylově," nešetřil slovy chvály Mistr na adresu Darinky.

Dara mluví o tom, že byl Karel součástí jejího života, jako o velkém štěstí, kterého si nesmírně váží. Je si dobře vědoma toho, že nebýt duetu Zvonky štěstí, nemusela být dneska tam, kde je. "Vím, že bez něj by bylo všechno jinak... Nevím jak, ale jinak, a jsem ráda, že je to tak, jak to je," uzavřela slovenská diva, která v mládí neusnula na vavřínech, dál na sobě tvrdě pracovala a dnes je úspěšnou umělkyní.

Smrt Karla Gotta zpěvačku velmi zasáhl. 1. říjen se pro ni stal velmi tragickým dnem, opustil ji nejen celoživotní přítel Karel Gott, ale i bývalá láska podnikatel Petr Vlasák.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy