Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins vyšpulila dokonalý zadeček: Po krk zahalená Jasmina jen tiše závidí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 45 fotografií
Sexy Dara
Dovolená se jí začíná chýlit ke konci, ale Dara Rolins (46) si úžívá každý okamžik naplno. A zatímco se Rytmusova (42) bývalka nestydí předvést, na čem pravidelně maká ve fitku, rapperova snoubenka Jasmina Alagič (29) raději neukazuje nic.

Dara Rolins (46) je na tropické dovolené na Bali už měsíc, ale pořád má co objevovat. A především ukazovat. Slovenská zpěvačka na pláži neotálí a fanoušky pravidelně zásobuje žhavými fotkami. Tentokrát vyšpulila svůj sexy zadeček.

"Ne, ani po měsíci mě tento výhled nenudí. Stejné a nudné to může být jen pro lidi bez fantazie. Milion myšlenek, pocitů, vjemů a každý z nich je vždy spolehlivým důvodem pro úsměv. Miluju ten pocit, když to už nemůže být lepší. Že je to ono. Jsem tam, jsem v něm, v epicentru štěstí," napsala očividně spokojená Dara k peprnému snímku.

To Jasmina Alagič (29), která si s Rytmusem (42) užívá sluníčka na Maledivách, takovou odvahu nemá. Přestože je těhotná, zatím nebřibrala ani gram, a stud ukázat se v bikinách tak vůbec není namístě.

Jenže moderátorka SuperStar 2018 to má asi jinak. Jindy sice provokuje na Instagramu polonahými fotkami z postele, ale po plážích chodí v dlouhém rukávu. Jestli ji to baví, tak samozřejmě nic nenamítáme.

Související články

Další články