Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dara Rolins vyfotila nejodvážnější snímek kariéry: Tohle je jasný vzkaz všem padesátkám!

Dara Rolins vyfotila nejodvážnější snímek kariéry: Tohle je jasný vzkaz všem padesátkám!
Zdroj: Instagram.com
Předchozí Další
+ Dalších 80 fotografií
velká galerie
Dara Rolins (46) opět na sociálních sítích dokazuje, že nepatří do starého železa. Před pár dny zveřejnila fotku, na které jí to nejenom neskutečně sekne, ale také odhaluje mnohem víc než na ostatních snímcích.

Dara Rolins (46) jednoznačně patří mezi nejvíce sexy české a slovenské zpěvačky. Na to, že poměrně nedávno oslavila šestačtyřicet let, tak vypadá naprosto perfektně. Spousta jejích fanoušků se shoduje na tom, že i když zpěvačce táhne pomalu ale jistě na padesát, nikdy nevypadala lépe.

Slovenská diva má vydřenou postavičku a klidně by si z ní mohly vzít příklad o dvacet let mladší holky. Dara ráda provokuje na sociálních sítích a pokaždé, když je na nějaké dovolené, se zejména pánové tetelí blahem při projíždění jejího Instagramu.

Tentokrát zpěvačka ukázala hodně odvážnou fotku. Na snímku má na sobě jenom džínovou bundu, pod kterou je zcela nahá. Nejde si tak nevšimnout zpěvaččiných umělých prsou. Tahle fotka patří mezi ty odvážnější v její kariéře.

Dara Rolins jasně snímkem vzkazuje, že i žena, které bude zanedlouho padesát, může být zatraceně sexy. A my jenom souhlasíme!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy