Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dara Rolins všem vytřela zrak: Jako antická bohyně zastínila i o generaci mladší Jasminu

Dara Rolins všem vytřela zrak: Jako antická bohyně zastínila i o generaci mladší Jasminu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
bohyně dara
Slovenská diva Dara Rolins (46) nedávno čelila kritice lidí, že na křtu nového diáře připomíná vzhledem Evu Pilarovou (80), a někteří dokonce spekulovali o všemožných chirurgických zákrocích, které podle nich zpěvačka jistě podstoupila. Dara si ale z toho nic nedělá a raději všem jasně ukázala, že do starého železa nepatří. Dokonce svým bohémským modelem zastínila o generaci mladší Jasminu Alagič (30), která pár měsíců po porodu šla módní přehlídku a vypadala moc dobře.

Nedávno Dara Rolins (46) křtila svůj diář a od lidí si vysloužila pěknou nakládačku za svůj vzhled. Fotograf ji totiž zachytil v dost nelichotivém okamžiku a lidé na sociálních sítích okamžitě začali řešit, kolik má zpěvačka plastik v obličeji a jestli není náhodou podobná Evě Pilarové.

Naštěstí stojí Dara nohama pevně na zemi a nějaké negativní komentáře ji jen tak nerozhází. Stačilo pár dní a předvedla se v nádherném antickém modelu, ve kterém byla doslova nepřehlédnutelná.

Zpěvačka má sice šestačtyřicet let, ale dbá o svůj zevnějšek, jak může. Pravidelně cvičí a snaží se správně stravovat, protože si je moc dobře vědoma toho, že dokonalá postava v takovém věku není zadarmo.

Fanoušci se samozřejmě rozplývali nad modelem i vzhledem slovenské zpěvačky a vzali zpátečku. Někteří si dokonce myslí, že i na prahu padesátky svým bohémským lookem předčila o generaci mladší Jasminu Alagič, která nedávno šla první přehlídku po porodu. Co myslíte vy?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy