Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dara Rolins vrací úder Rytmusově nové holce: Jasmino, tohle si o tobě myslí!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 78 fotografií
Rytmus (41) a Jasmina Alagič (28) už neskrývají svoji lásku a veřejně dali světu najevo, že se milují a chtějí spolu být. Fanoušky ze všeho nejvíce zaráží, jak je možné, že se Dara Rolins (45) a Rytmus rozešli v naprostém klidu a pohodě. Nikdo z nich neplive špínu na toho druhého, což se v Česku při rozchodech příliš nestává. Jasmina k Daře už pár slov řekla a jak se zdá, tak Dara nechce zůstat pozadu. Tohle vzkázala Jasmině.

Rytmus (41) i Dara Rolins (45) jsou známí tím, že se prakticky o celý svůj život dělí s fanoušky na sociálních sítích. Když oba cítili, že jejich vztah nemá budoucnost, jeho konec proto oznámili nejdříve lidem na sociálních sítích, aby předešli všemožným spekulacím.

Ty se ale stejně po krachu jejich vztahu objevily. Okamžitě se začalo řešit, kdo nahradí Daru po Rytmusově boku. Sám Rytmus chtěl nejspíše ukončit dohady mezi lidmi, a tak oznámil, že miluje Jasminu Alagič, moderátorku nové řady SuperStar.

Fanoušky začalo okamžitě zajímat, co na Rytmusův nový vztah říká samotná Dara. Nabyli totiž pocit, že by se měla cítit ukřivděná a nešťastná. Dara však překvapila. „Slečnu jsem potkala na společenské akci, kterou moderovala. Sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní taky zamilovala, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že ji registruje,“ řekla pro blesk.cz

Jasmina byla samozřejmě z Dařiných slov potěšena, a tak jí vrátila odpověď ve stejném duchu. "Velmi mě těší, co řekla Dara. Dara je typ ženy, kterou obdivuje nejenom mnoho mužů, ale i já a spousta žen. O to víc si jejích slov vážím a vůbec se Patrikovi nedivím, že s ní byl. Máme podobný názor," řekla moderátorka.

Fanoušci jsou ale neodbytní. Na Instagramu Daru bombardují zprávami, které nejsou příliš lichotivého rázu, a to se zpěvačce samozřejmě nelíbí. "Já chápu, že mě to má potěšit a že to myslíš dobře, ale jak jsi, Emilko, přišla na to, že se trápím? My přece spolu nesoutěžíme v žádné kategorii," vysvětluje trpělivě Dara.

"Trápení to bylo před tím, ne teď. Takže prosím, žádné odkazy tohoto typu. No more. Jsou totiž úplně mimo okruh skutečností, které by mě mohly trápit. Naopak," zakončila.

Související články

Další články