Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Dara Rolins vrací úder kritikům: Že jsem stará? Pořád umím vypadat jako bohyně

Dara Rolins vrací úder kritikům: Že jsem stará? Pořád umím vypadat jako bohyně
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Stárnutí
Vždy dokonalá Dara Rolins (46) před několika dny šokovala fanoušky. Zatímco na některých fotkách působí až o polovinu mladší, na křtu jejího diáře se jí stárnutí zamaskovat nepovedlo. Co se to Daře stalo s obličejem, ptali se všichni. Půvabná zpěvačka teď vrátila úder!

„Tady je opravdu vidět, že věk nezastavíte,“ psala jedna z fanynek k fotkám Dary Rolins (46) z víkendového křtu jejího diáře. Zpěvačka tam skutečně vypadala unaveně, zkrátka ne tak dokonale jako obvykle.

Dara nepochybně patří k nejkrásnějším hvězdám českého šoubyznysu. Vždyť neustále maká na své postavičce, často odpočívá na exotických dovolených a stárnutí si nehodlá připustit. Jenže možná už na to nastal čas...

Ať tak či onak, zpěvačka teď všem škarohlídům vrátila úder. Na Instagramu se ukázala v obležení vizážistů, kteří nedokonalosti v obličeji spojené s věkem zamaskovali. "Dnes na mně pracovalo hned několik šikovných ručiček. Sen každé ženy. To by v tom byl čert, aby ze mě nakonec nebyla bohyně," vzkázala Rolins.

Ovšemže je Dara stále božská, i když už se řítí po cestě do stanice padesátka. Roky zkrátka plynou neúprosnou rychlostí a není nic špatného na tom, když se to na člověku začne projevovat.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy