Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins vrací úder Jasmině s Rytmusem: Vysmátá předvedla dokonalou postavičku!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
Sexy Dara
Dara Rolins (46) je nad věcí. Rytmus (42) a Jasmina Alagič (29) tetelí blahem a nemohou se dočkat prvního miminka. A zpěvačka mezitím ukazuje, že své štěstí už dávno našla. Pochlubila se vymazlenou postavičkou, o které by si Jasmina mohla nechat jenom zdát, i kdyby nebyla těhotná!

Dávno hodila Rytmuse (42) za hlavu a rapperovi konečně začíná docházet, že ho Dara Rolins (46) nepotřebuje. I když by se mohlo zdát, že bude zpěvačka žárlit na těhotnou Jasminu Alagič (29), opak je pravdou.

Zatímco Jasmina začíná kynout a její štíhlá postava je minulostí, Dara na sobě usilovně maká. Na Bali, kde je i s dcerou Laurou, předvedla totálně vymazlené tělo.

„Když máš koupelnu v pralese, s takovýmto výhledem a zrcadlo, které na tebe křičí, aby sis udělal selfie. Vždy, když jdeš okolo, odoláš. Ale po třech dnech si už povíš: tak dobře!“ napsala Dara k fotce na Instagramu.

Ani Rytmus s Jasminou ale nezůstali pozadu. Před třeskutými mrazy pláchli na Maledivy, odkud rovněž posílají jednu fotku za druhou. Že by to ale byla stejná hitparáda jako u Dary, se rozhodně říct nedá.

Související články

Další články