Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dara Rolins ve 45 boří mýtus o tlustých maminách: Tohle je ten nejrozkošnější zadeček

Dara Rolins vypadá dokonale!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 32 fotografií
Nebyla by to Dara Rolins (45), kdyby ze své dovolené nesdílela pořádně sexy snímky. Zpěvačka odletěla se svojí dcerou Laurou na zaslouženou dovolenou do nádherné destinace. K odpočinku si holky vybraly Bali. Dara poslala fanouškům fotku, ze které jsou všichni vedle.

Dara Rolins (45) nechala tentokrát svou lásku, jíž je rapper Rytmus (41), doma a vypravila se jen se svou malou dcerou Laurou na prosluněné Bali. Tam by měly zůstat celý měsíc a pořádně si odpočinout. Dovolenou provázely ze začátku nepříjemné komplikace.

Holky na první pokus nemohly odletět, protože Lauře neplatil pas následujícího půl roku. Proto se musela Dara vypravit na patřičné úřady a dát vše do pořádku. Momentálně se už ale sluní na krásných plážích a užívají si teplého moře.

Zpěvačka o své činnosti samozřejmě informuje fanoušky na sociálních sítích a přidává jednu sexy fotku za druhou. Tentokrát se pochlubila naprosto dokonalým zadečkem a boří tak mýty o tom, že by ženy po čtyřicítce musely vždy vypadat jako tlusté řepy.

Související články

Další články