Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins v životní formě: Na nátlak fanoušků se svěřila s receptem na dokonalou postavu

Zdroj: archiv Dary Rolins
+ Dalších 24 fotografií
postava snů
Dara Rolins (47) patří mezi české a slovenské zpěvačky s nejlépe vypracovanou postavou. Zpěvačka neustále čelí dotazům svých fanoušků, jak je možné, že těsně před padesátkou má tělo samý sval a šlachu. Slovenská diva se nyní rozhodla, že lidem na rovinu řekne, jak docílila dokonalé postavy. Jestli někdo hádá, že za tím stojí hodiny dřiny ve fitku a do detailu vypracovaný jídelníček, tak je na velkém omylu.

Přelstila Dara Rolins přírodu?

Každá žena by si přála před prahem padesátky vypadat stejně dokonale jako slovenská zpěvačka Dara Rolins (47). Pokaždé, když Dara odjede na své milované Bali, zahltí svůj Instagram snímky z pláže v plavkách a lidé se nemohou jejího perfektního těla nabažit.

Zpěvačka pokaždé sklízí za své fotky v plavkách velký obdiv, který střídají dotazy, jak je možné, že má tělo samý sval a šlachu. Slovenská diva se nyní rozhodla, že prolomí hradbu mlčení a všem prozradí, co stojí za její skvostnou postavou.

Může za všechno genetika?

„Vycházím z toho, co mi genetika nadělila, a pracuji s rozdanými kartami. I když mi to většina z vás nevěří, tak za mojí postavou nestojí hodiny dřiny, jak si stále někteří z vás myslí. Je to genetika. Já osobně to vnímám jako štěstí. Když trošku zhubnu, odvodním se, což se mi na Bali stává pořád, vylezou mi svaly a vypadám jako fitnesska,“ svěřila se Dara na sociálních sítích.

Zároveň ale přiznává, že jestli skutečně něco řeší, tak je to jídlo. „To, co stojí za mojí vypracovanou postavou, je z velké části jídlo. Jídlo opravdu řeším, to přiznávám. V tomto směru jsem extrémně přísná, zodpovědná a o mojí pevné vůli kolují legendy,“ dodala s úsměvem zpěvačka.

Související články

Další články