Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dara Rolins v průhledné podprsence: Promluvila o lásce a ukázala krásnou dceru

Postavičku má jako z kamene.
Zdroj: se souhlasem Dara Rolins
+ Další 3 fotografie
láska

Zpěvačka Dara Rolins (49) si opět užívá partnerskou lásku, a to po boku bývalého fotbalisty Pavla Nedvěda (49), se kterým občas nechají nahlédnout do střeženého soukromí. Dara potěšila na Valentýna i své fanoušky, na sociální sítě přidala snímek v průhledné sexy podprsence a promluvila o lásce, kterou ji zahrnuje nejen partner, ale také krásná dcera Laura.

Zpěvačka Dara Rolins se před několika měsíci pochlubila, že je opět zamilovaná. Pár tvoří s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem, který si rozumí i s její dcerou Laurou. Ta roste do krásy a své slavné mamince dělá radost.

Láskou obklopená

Dara tak prožívá velmi šťastné životní období a je to znát i na jejích sociálních sítích. Nedávno se pochlubila svou láskou, se kterou vyrazila na exotickou dovolenou. O několik dní později pak dcerou Laurou, se kterou nafotila první společné profi snímky v rámci kampaně na nový parfém, který pojmenovala L´AURA.

Přání v průhledné podprsence

Svátek všech zamilovaný je potom jako stvořený pro sdílení myšlenek na téma láska, kterou je Dara obklopená ze všech stran. Zejména pánské osazenstvo jistě potěšil i snímek v průhledné podprsence, ve které Dara popřála všem krásné valentýnské ráno.

"V náručí, v představách, v pocitu, na blízko nebo na dálku, ale hlavně po uši zaláskovaní. Ať je moře lásky uvnitř i kolem vás a ať jí máte dost pro sebe i na rozdávání. A ještě jedno moudro na závěr: "Elektřina, čas, zemská přitažlivost, LÁSKA. Všechny síly, které umí člověku skutečně nakopat zadek, jsou neviditelné" dodala citaci spisovatele Davida Mitchella.

V galerii se podívejte, jak to zamilované Daře v poslední době sluší.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy