Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins v objetí s Benem Cristovaem: Budete žasnout, co spolu tihle dva upekli!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 78 fotografií
Panečku!
Dara Rolins (46) a Ben Cristovao (31) jako zamilovaný pár? Mnozí fanoušci si je tak navzdory věkovému rozdílu představují. A teď, když spolu před posledními mrazivými dny pláchli z Česka do prosluněné Kalifornie, se prostor pro milostné spekulace ještě zvětšil!

Dara Rolins (46) a Ben Cristovao (31) jsou spolu v Kalifornii a fanoušci jsou jako u vytržení!

„Procházka po Venice Beach je v rámci návštěvy Los Angeles povinná. Je to už pět let, co jsme tady při poslední návštěvě točili obrázky ke klipu More. Moje srdcovka,“ rozplývala se Dara na Instagramu, kde se podělila o desítky snímků ze slunné pláže.

„Mimochodem vás pozdravuje taky tento chlapec,“ napsala k fotce s Benem, která roztočila kolo spekulací. Řada fanoušků je přesvědčená, že by Dara s Benem tvořili nádherný pár.

„Nechci být zlá, ale když odhlédnu od všech věcí, toto by byl úžasný pár,“ napsala Denisa. A připojila se i Alexandra: „Slušelo by vám to spolu!“

Jenže jde o pouhé představy, Dara s Benem v Americe podle všeho točí nový videklip. Cristovao je navíc delší dobu zadaný. Vztah s misskou Kateřinou Kasanovou (20) je sice jako na houpačce, momentálně by však měli být opět spolu.

Související články

Další články