Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins upřímně: Řekla, jestli chtěla dítě s Rytmusem, a má vzkaz pro Matěje

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Dara Rolins
Dara Rolins (46) se v rozhovoru pro Sedmičku rozpovídala o výchově dcery Laury. Také se zmínila o jejím otci Matěji Homolovi (46) a dokonce uvedla na pravou míru i fámy o tom, zdali chtěla druhé dítě s rapperem Rytmusem.

Krásná zpěvačka Dara Rolins (46) prozradila Sedmičce, jak to s jejím případným druhým dítětem. Prohlásila, že dítě s bývalým přítelem Patrikem Vrbovským neboli Rytmusem (42), kterému nedávno manželka Jasmina Alagič (30) porodila syna Senala, nechtěla. "Kdyby to osud chtěl, tak se to stane, ale tím, že jsme to nijak nehrotili a z mé strany přišlo v jednu chvíli úplně jednoznačné rozhodnutí, že nechci, tak to dopadlo asi nejlíp, jak to dopadnout mohlo," popisovala pocity ze vztahu s bývalým partnerem.

Slovenská diva zkrátka věří v osud. V rozhovoru totiž popisovala, jak je ráda, že má dceru právě s hudebníkem Matějem Homolou, který frontmanem kapely Wohnout. "Myslím, že se nám strašně povedla. Matěj je super táta. Člověk vždycky vyhodnotí, že nic se neděje jen tak. Já jsem tak šťastná, že s ním to dítě mám," rozplývala se Dara nad expartnerem Homolou.

Výchovu Laury mají sehranou. Na všem se zvládnou domluvit a střídavá péče jim funguje skvěle. "My to máme vymyšlené tak, že Lauru vždycky půlku týdne mám já a druhou půlku Matěj. Teď přes léto je výjimečný stav, protože je to divoké pro nás oba. Laura jezdí hodně často na fesťáky s Matějem, jenže já dělám kluby a tam ji brát nemůžu," popisovala zpěvačka výchovu Laury. "Strávíme spolu výživné dva nebo tři dny v týdnu, pak ji má zase Matěj," vysvětlovala Dara, jak je to se střídavou péčí s tím, že o víkendy je to jiné. Zmínila se, že mají doma chůvu, která s nimi od čtvrtka bydlí a má vlastní pokoj. Chůva se prý stará nejen o Lauru, ale i o psa. Podle slov Dary jim chůva nahrazuje babičku a malé Lauře to nevadí. "Lidi do Lauřina života přicházejí a odcházejí, ona je na to zvyklá od narození," řekla Sedmičce na závěr zpěvačka.

Související články

Další články