Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dara Rolins umí zaujmout! Jak mohl Rytmus vyměnit tohle za vyhublou a neforemnou Jasminu Alagič?

+ Dalších 104 fotografií
Dara Rolins (45) zdá se hodila za hlavu zraňující slova svého expřítele Rytmuse (41), se kterým strávila sedm dlouhých let, ale i jeho dětinské chování. Ten momentálně prožívá vztah s moderátorkou Jasminou Alagič (29) a dává hlasitě najevo, že je to poprvé, co prožívá pravou lásku. Dara si raději užívá skutečného života a malichernosti hází za hlavu!

Je vidět, že Dara Rolins to má v hlavě srovnané a na dětinské komentáře a narážky na její osobu nehodlá reagovat. Proč by to také dělala? Užívá si jedno z nejhezčích období svého života, jak sama přiznala na svém Instagramu.

I když některé ženy mají v těžkých životních chvílích, jako je třeba rozchod, deprese a nabírají na váze, to se Dary netýká. Vypadá čím dál lépe a nebojí se ukázat ve svém věku neskutečné tělo, kterým disponuje.

Mnoho fanoušků nechápe, jak mohl Rytmus vyměnit nádhernou a charismatickou Daru za neforemnou, vyhublou a nezkušenou Jasminu Alagič. Jak se říká, srdci neporučíš, ale aspoň by se Patrik mohl chovat víc dospěle a nedělat z toho, co se kolem něj děje, takovou parádu.

Mohlo by vás zajímat

Další články