Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dara Rolins ukázala vysekanou postavu snů: Nalepím si vás na lednici, vzkazují ženy

Dara Rolins ukázala vysekanou postavu snů: Nalepím si vás na lednici, vzkazují ženy
Zdroj: Dara Rolins archiv
+ Dalších 6 fotografií
kila dolů
Jedna z nejoblíbenějších českých a slovenských zpěvaček Dara Rolins (48) měla evidentně již plné zuby sychravého počasí a svojí dcerou vyrazila během Vánoc za teplem do Emirátů. Fanoušci na sociálních sítích se vždy tetelí blahem, když Dara vyrazí na dovolenou, protože mohou čekat nálož žhavých fotek v plavkách. Tentokrát ovšem slovenská diva všem vyrazila dech, když předvedla naprosto vyseknou postavu.

Dara Rolins (48) vyrazila i přes pandemii koronaviru na dovolenou načerpat energii ze sluníčka a to hned dvakrát za sebou. Nejdříve odletěla oslavit své osmačtyřicáté narozeniny na prosluněný Zanzibar.

Slovenská diva měla pěkně napilno i přes vánoční svátky. Rovnou ze Zanzibaru odletěla zpátky do Česka kvůli speciálnímu koncertu z obýváků Leoše Mareše (44), kde vystupovala a následně opět frnkla do teplých krajin.

Konec letošního pochmurného a nevydařeného roku oslavila s dcerou Laurou v Emirátech a lidem poslala vzkaz plný naděje a odhodlání. "Ať je nám v tom novém roce lépe. Ať jsme zdraví a šťastní ve všech směrech, momentech a aktivitách, které milujeme, s lidmi, se kterými je nám pěkně. S těmi, které máme rádi a oni mají rádi nás. Není nic krásnějšího a důležitějšího," vzkázala.

Fanoušci Dary jsou vždycky nadmíru nadšení, když jejich oblíbenkyně vyrazí do teplých krajin, protože se mohou těšit na nálož žhavých fotek od moře. Tentokrát ale Dara všem vyrazila dech. Po Vánocích předvedla vyseknou postavu, která je snem snad všech československých žen.

"Takže....tuto fotografii chci mít přes celou lednici...úžasná, krásná, dokonalá," píší pod snímek dámy, které jsou odhodlané zhubnout. Dara je pro mnohé dámy velkým vzorem, ale tvrdí, že v posilovně tvrdě nemaká. Zpěvačka se věnuje především rychlé chůzi, józe a tanci.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy