Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins ukázala pevný zadeček v legínách: Co ty špinavé nohy, smějí se škarohlídi

Zdroj: archiv Dary Rolins
+ Další 4 fotografie
sexy foto
Dara Rolins (48) je velmi krásná žena, která má dokonalou, až záviděníhodnou postavu. Její bříško fanoušci chválí téměř neustále, a tak zpěvačka pro změnu ukázala vypracovaný zadeček v obepnutých legínách při cvičení jógy. I na její pevné pozadí příznivci reagují pozitivně, škarohlídi ovšem komentují něco jiného. Dara totiž ukázala i chodidla, která jsou podle nich špinavá.

Zpěvačka Dara Rolins na sobě tvrdě pracuje a může se proto pyšnit dokonalou postavou, jakou jí i o 30 let mladší ženy mohou závidět. Pravidelně se chlubí svým vypracovaným bříškem a komplimentů jí od fanoušků chodí nespočet.

Nyní se Dara rozhodla, že ukáže i vypracovaný zadeček v obepnutých legínách. Na Instagramu zveřejnila fotografii, na které je zachycena zezadu při cvičení jógy. Její pozadí opět pozitivně okomentovalo spoustu fanoušků, ale našli se i škarohlídi, kteří komentovali něco úplně jiného.

Na fotografii jsou Rolins vidět i bosá chodidla a někteří lidé v komentářích si myslí, že jsou špinavá. „Pěkná prdelka, ale chodidla by potřebovala umejt,“ napsal například jeden z komentujících. „Co ty špinavý nohy? Fujky,“ napsala jiná.

Nadhled

Dara Rolins má běžně nadhled a slova škarohlídů si k srdci nebere a nijak je nekomentuje. Ostatně i nyní se jí fanoušci zastávají a kritikům oponují, že Dara chodidla viditelně špinavá nemá a tito lidé si zkrátka jen potřebují najít něco, co by mohli kritizovat.

Související články

Další články