Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins ukázala nožky jako srnka v upnutém bodýčku

Dara Rolins ukázala nožky jako srnka v upnutém bodýčku
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
Instanews

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (48) promluvila o tlaku, který se na ženy valí ze všech stran a zároveň se vytasila s postavičkou jako lust v sexy bodýčku. Zpěvačka Martina Pártlová (42) se pochlubila fotkou svojí dcerky a Richard Krajčo (44) zase společným snímkem s bratrem.

Martina Pártlová o dceři

"Jediné, co si přeji je, aby ta moje holka byla celý život zdravá a nikdy se jí nic nestalo," rozněžnila se zpěvačka Martina Pártlová (42) pod nejnovějším snímkem s dcerou. "Z baráku ani na krok Pepino. Minimálně do tvých čtyřiceti, radši padesáti. Jen přes moji mrtvolu," dodala ještě s humorem.
 

Dara Rolins v sexy body

"Neměla bys už tolik jíst, najez se pořádně. Jsi moc tlustá, jsi moc hubená. Ty se nemusíš malovat, mohla jsi se trochu namalovat," popsala slovenská zpěvačka Dara Rolins (48) nároky na ženy, kterých je dle ní někdy už prostě moc. Zároveň se také pochlubila fotkou v upnutém bodýčku, na kterém má nožky jako srnka.

Zorka Hejdová je v perfektní formě

Moderátorka Zorka Hejdová (31) má po porodu zpět svoji dokonalou postavu bohyně a zase pózuje před objektivy. Novopečená maminka malého Nikolase by mohla vystoupit rovnou na přehlídkové molo.

Richard Krajčo se pochlubil bráchou

Zpěvák Richard Krajčo (44) ukázal svého bratra. S Radkem se vydali na pivo. A nutno říct, že geny rozhodně nezapřou.

Související články

Další články