Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dara Rolins ukázala dceru a my se na ni nemůžeme vynadívat! Roste do krásy po mamince

Podobá se sice tátovi, ale krásu zdědila po matce.
+ Další fotografie
Minulý víkend proběhla v nákupním centru Chodov charitativní akce s názvem Charity Shopping Weekend od společnosti Premium Fashion Brands. Takovou akci si nemohly nechat ujít i některé celebrity. Objevila se na ní například herečka Sara Sandeva alias Skylar z Ulice nebo zpěvačka Dara Rolins. Ta s sebou vzala na nákupy i dceru Lauru, která mimochodem neuvěřitelně vyrostla! Všichni přihlížející tak v úžasu valili oči!

Že je dcera Dary Rolins (44) a muzikanta Matěje Homoly Laura už velká holka, to jsme si tak trochu uvědomovali. Stejně nás ale překvapilo, jak rychle vyrostla. A také jak moc se podobá svému otci. Laura je opravdu celá Homolová, ovšem z maminky Dary má přeci jen něco. A sice její půvab, přeci jen Dara je z dvojice rodičů ta krásnější.. Po té navíc zdědila i barvu očí.

Laura od malička patří mezi jedno z nejkrásnějších dítek československého šoubyznysu. Jsme si tak celkem jisti, že nebude trvat dlouho a rodiče budou muset nápadníky opravdu odhánět. Oba rodičové mají s dcerou podle všeho moc hezký vztah. Přestože jsou rozvedeni, Matěj věnuje své dceři náležitou péči. Dara s dcerou tráví také každou volnou chvilku, jak si můžeme povšimnout na jejích sociálních sítích.

Další takovou společnou akcí byly charitativní nákupy v nákupním centru Chodov. Na této akci se mimo jiné objevily hvězdy jako Sara Sandeva nebo hudebník David Bísek (29). O těchto dvou se šušká, že jsou navíc novým hvězdným párem.

Mohlo by vás zajímat

Další články