Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins tři roky po nehodě, při které usmrtila člověka, nemá klid: Nezaplatila vdově a teď má exekuci na majetek!

Zdroj: herminapress.cz

Zpěvačka Dara Rolins (40) si prošla peklem, když před téměř třemi roky měla nehodu, při které zemřel Jindřich Rotrekl (†63). Po náročných soudních tahanicích jí pomohla amnestie tehdejšího prezidenta Václava Klause, díky které nemá žádný záznam v trestním rejstříku. Rodině po zemřelém ale musela vyplatit milionové odškodné, které prý doposud nebylo celé zaplaceno.

"Nebylo zaplaceno včas ani po pěti upomínáních, tak vedeme exekuci. Vůbec nechápu, že paní Rolinsová nemůže zařídit v pojišťovně, která škodu hradí, aby vše zaplatila," řekl deníku Aha! Karel Friml, advokát Rotreklové. Podle advokátky zpěvačky Ivety Végsöové prý chybu udělala pojišťovna, která se nejprve rozhodla vyplatit pouze polovinu a až poté přistoupila na to, že zaplatí celou částku.

Druhá exekuce se týká neuhrazení nákladů soudních řízení vdovy a dcer po motocyklistovi. I tenhle dluh je ale podle advokátky Rolins řádně zaplacený. Advokát Rotreklové to ale vidí jinak a tvrdí, že Dara ještě stále dluží.

V současnosti má Rolins obstaven dům v Mukařově i v Tuchoměřicích nedaleko Prahy, který si staví společně s přítelem Rytmusem.

Související články

Další články