Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins tři roky po nehodě, při které usmrtila člověka, nemá klid: Nezaplatila vdově a teď má exekuci na majetek!

Dara Rolins má na svůj majetek uvalené exekuce.

Zpěvačka Dara Rolins (40) si prošla peklem, když před téměř třemi roky měla nehodu, při které zemřel Jindřich Rotrekl (†63). Po náročných soudních tahanicích jí pomohla amnestie tehdejšího prezidenta Václava Klause, díky které nemá žádný záznam v trestním rejstříku. Rodině po zemřelém ale musela vyplatit milionové odškodné, které prý doposud nebylo celé zaplaceno.

„Nebylo zaplaceno včas ani po pěti upomínáních, tak vedeme exekuci. Vůbec nechápu, že paní Rolinsová nemůže zařídit v pojišťovně, která škodu hradí, aby vše zaplatila,“ řekl deníku Aha! Karel Friml, advokát Rotreklové. Podle advokátky zpěvačky Ivety Végsöové prý chybu udělala pojišťovna, která se nejprve rozhodla vyplatit pouze polovinu a až poté přistoupila na to, že zaplatí celou částku.

Druhá exekuce se týká neuhrazení nákladů soudních řízení vdovy a dcer po motocyklistovi. I tenhle dluh je ale podle advokátky Rolins řádně zaplacený. Advokát Rotreklové to ale vidí jinak a tvrdí, že Dara ještě stále dluží.

V současnosti má Rolins obstaven dům v Mukařově i v Tuchoměřicích nedaleko Prahy, který si staví společně s přítelem Rytmusem.

Mohlo by vás zajímat

Další články