Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dara Rolins tráví spoustu času s rapperem Dalybem a lidé mají jasno: Přeskočila jiskra

Zdroj: profimedia.cz / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Spekulace
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (47) se vydala do New Yorku s o několik let mladším rapperem s uměleckým jménem Dalyb (25). Padli si prý do oka, když spolu s Darou nahrávali píseň Hello Kitty. A ačkoliv to ani jeden z nich přímo neřekl, na Dary Instagramu to vypadá, že mezi nimi něco vzniká.

Není to tak dlouho, co se Dara Rolins s Daliborem Štofanem, alias Dalybem, dohodli na spolupráci a nahráli spolu písničku Hello Kitty. Dalyb je členem skupiny HAHA Crew a v New Yorku by měl být s Darou proto, aby společně natočili klip.

Plány s Dalybem

Pro Refresher.sk se sám Dalyb vyjádřil o spolupráci s Darou. "Chyběl mi poslední track. Dara byla zrovna s Košicích, tak jsme se domluvili," vysvětlil stručně v rozhovoru. Dara byla konkrétnější a pro web topky.sk svůj vztah s Dalybem popsala detailněji.

"Samozřejmě se známe, sedli jsme si hudebně i lidsky. Určitě spolu máme kromě písničky Hello Kitty a společného natáčení videa k ní i jiné hudební plány," uvedla Dara v rozhovoru. Podle jejího instagramového profilu to však vypadá, že se nebude nejspíš jednat jen o hudební spolupráci.

Reakce fanoušků

Přidává sice fotky z natáčení, ale sem tam se objeví snímek, kde si spolu užívají krásy New Yorku. Fanoušci na sítích začínají spekulovat o tom, zda spolu opravdu randí. "Hlavně buď šťastná," přeje jí jedna z fanynek. "Ne! Tam jsem měl být já," píše se v dalším komentáři, Dara mladíkovi řečeno s nadsázkou nejspíš zlomila srdce.

"Nevím, jestli jste pár nebo ne, každopádně vám to spolu moc sluší. A kdybyste byli spolu, určitě vám to budu přát," vyjádřila se jedna dívka. Někteří se pouštěli do hodnocení písně, další zase do oblečení slovenské zpěvačky, která v klipu bude mít na sobě.

Související články

Další články