Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins to prostě umí! Fanoušci ji označili za nejsympatičtější celebritu pod vánočním stromkem

Na nic si nehraje.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins (45) všechny mile překvapila. Na rozdíl od ostatních celebrit vsadila opět na přirozenou krásu a povedenou momentku. Fanoušci ji za to milují a dokonce jí pochválili odpočatý vzhled.

Známé tváře z Česka a Slovenska už několik dnů nedělají nic jiného, jen uveřejňují fotografie u vánočních stromků, chlubí se dárky a hrají si na dokonalost. Zpěvačka Dara Rolins (45) na to jde ale z opačného konce.

Místo dlouhého focení a vybírání té nejdokonalejší ze 100 fotek vsadila na přirozenost, rozhodla se cvaknout v pohodlném domácím oblečení a bez make-upu a lidé ji za to milují. Jak několik z nich napsalo, raději se koukají na přirozenost než na strojenou faleš.

Dara si pouhou fotkou získala mnoho lidí, kteří ji berou jako holku do nepohody a označují ji za srdečnou, nenafrňenou a krásnou osobnost. Zřejmě by si z ní měli brát příklad i ostatní známe tváře. Někdy je méně přece jen více.

Související články

Další články