Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dara Rolins stárne s grácií, ale vtipům neuniká: Vypadáš jako Eva Pilarová, vzkazují lidé

Dara Rolins stárne s grácií, ale vtipům neuniká: Vypadáš jako Eva Pilarová, vzkazují lidé
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
podoba?
Slovenská diva Dara Rolins (46) nedávno křtila svůj diář a fanoušci byli nadšeni hlavně z toho, jak je přívětivá a milá. Zpěvačka s blížící se padesátkou vypadá naprosto senzačně, ale někdy se zkrátka stane, že ani půvabná Dara nemá svůj den. Lidé na sociálních sítích se začali podivovat nad jednou nepovedenou fotkou zpěvačky s tím, že jim nápadně připomíná Evu Pilarovou (80). Nikdo z nich to ale nemyslel vůči Daře zle. Spíše fanoušky pobavilo, že se jich taková spousta shodla právě na Evě Pilarové.

Dara Rolins (46) patří mezi české a slovenské zpěvačky s tou nejvypracovanější postavou. Jak se ale říká, nic není zadarmo. V šestačtyřiceti letech to není jako ve dvaceti, že vám stačí zajít párkrát do fitka a postavičku máte jako lusk.

Zpěvačka na svém těle pořádně dře a snaží se jíst zdravě. Těžko byste jí ale hádali, že za čtyři roky oslaví padesát let. Fanoušci si na Daře cení zejména toho, že zpěvačka umí stárnout s grácií a kromě plastiky nosu a prsou nepropadla žádným výrazným vylepšením.

Každá žena má ale ve svém životě dny, kdy všechno není úplně v pohodě a stačí jedna špatně vyfocená fotka a debaty lidí na sociálních sítích neberou konce. A přesně tohle se stalo i Daře. Lidé na sítích ji chválí, že se nesnaží věk skrývat, ale na jedné z fotek nápadně připomíná Evu Pilarovou.

"Zvláštní výraz na fotce, připomíná mi paní Evu Pilarovou," píše paní Dana. "Zrovna jsem to chtěla napsat," přitakává Jana a paní Monika dodává "Koukám, je nás víc, kdo tam vidíme Pilarku."

Nikdo z komentujících přirovnání nemyslel nijak hanlivě, jen se pobavili nad tím, kolik lidí napadla stejná myšlenka. Eva Pilarová je geniální zpěvačka a na svůj věk vypadá moc dobře. Jestli Dara Rolins bude v osmdesáti vypadat jako Pilarová, tak je to jenom dobře. Nemyslíte?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy