Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dara Rolins šokuje: Nahá a v objetí s cizím mužem! Co na to Rytmus?

Písnička Miesta je žhavou novinkou Dary Rolins.
+ Dalších 41 fotografií
Dara Rolins (45) není žádná stydlivka, což dokazuje zveřejňováním svých fotek z dovolených, kde je jenom s titěrných plavečkách. Po návratu z Indonésie, kde byla s dcerou Laurou, se vrhla po hlavě do práce. Natočila totiž klip k nové písničce Miesta, kde se téměř nahá objímá s mužem, který rozhodně není její přítel Rytmus (41).

Zpěvačka Dara Rolins si donedávna užívala zasloužený odpočinek na Bali, kde trávila dovolenou se svými nejbližšími. Po návratu z ráje neváhala ani minutu a vrhla se do práce. K vidění je teď její nový videoklip k písničce Miesta, kde je Dara jen v krajkovém body, a jestli něco můžeme opěvovat, je to její perfektně vytvarovaný zadeček.

To ale není zdaleka všechno. Slovenská zpěvačka s božským tělem se objímá s úplně cizím mužem a jsou u toho oba téměř nazí. Svalnatý chlápek, který podobou nápadně připomíná jejího přítele Rytmuse, jí dokonce v jednu chvíli olizuje krk. Aby mu ten pravý Rytmus brzo nenabombil!

Mohlo by vás zajímat

Další články