Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins skutečný věk neschová a nestydí se za to: Podivný vzhled zpěvačky ale překvapil fanoušky

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Diva Dara
Dara Rolins (46) patří jednoznačně mezi nejkrásnější zpěvačky v Česku i na Slovensku. Všichni zpěvačku obdivují za to, jak perfektně se dokáže starat o svoji rodinou, do toho se věnovat kariéře a ještě tak skvěle vypadat. Na některých snímcích by lidé Daře tipovali téměř o polovinu let méně. Skutečný věk ale zakrýt nejde. Slovenská diva se ale za svůj věk nestydí. Některé fanoušky ale mírně zarazil její vzhled na křtu diáře.

Slovenské zpěvačce Daře Rolins je sice už šestačtyřicet let, ale vypadá na třicet. Navíc na své postavě maká a zdravě jí, takže vypadá lépe než některá dvacetiletá děvčata. Zpěvačka je skvělou mámou, do toho má úspěšnou kariéru a vypadá senzačně.

Zatím má ale smůlu v lásce. Svoji dceru Lauru má s hudebníkem Matějem Homolou, se kterým ale nežije. Před nějakou dobou se po sedmi letech rozešla se slovenským rapperem Rytmusem (42) a od té doby se po jejím boku oficiálně neobjevil žádný muž.

Zpěvačka se netají tím, že má plastiku prsou a nosu. Nicméně přesto se udržuje ve skvělé kondici. Věk ale ošálit nejde. Dara nedávno křtila svůj další diář a fotky, na kterých je zachycena, jasně ukazují, že dvacet už jí rozhodně není.

Diva ale se svým věkem nemá nejmenší problém. Některé fanoušky ale její obličej bez retuše a úprav překvapil. „Tady jde opravdu vidět, že věk nezastavíte,“ píše jedna slečna na sociálních sítích. „Taková je skutečnost. Upřímně mě to překvapilo, ale Dara vypadá skvěle,“ komentovala druhá.

Související články

Další články