Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dara Rolins sexy jako nikdy předtím! Tyhle fotky vás dostanou!

Dara je sexy jako nikdy dřív!
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Zpěvačka Dara Rolins je snad čím dál tím víc sexy! Jak to jenom dělá? Vypadá to, že za tím vězí spokojený život, láska, rodina a především její fanoušci, kteří jí dodávají spoustu síly. Ty určitě potěšila zpráva o tom, že Dara po neuvěřitelných šesti letech vydává nové album. A máte se rozhodně na co těšit.

Nové album s názvem ETC vydává Dara po dlouhých šesti letech a opět dokazuje, že patří mezi největší profesionály českého šoubyznysu. Jen kvůli přebalu nové desky totiž vyrazila na daleké Bali, aby zde pořídila žhavé fotografie, kde se nebála ukázat své sexy křivky v plné kráse.

Za exotikou vyráží Dara každou zimu, aby v šedivém zimním období načerpala novou energii. Letos jí exotickou dovču zpříjemnila i dcerka Laura a vypadá to, že se holky pěkně vyřádily a Dara načerpala nejen energii, ale především inspiraci. „Doufám, že moje nová deska bude především inspirativní. Vychází po šesti letech, během kterých se v mém životě stalo spoustu věcí, dobrých i zlých. Ty všechny mě inspirovaly, motivovaly ke spoustě myšlenek a nápadů. Až když jsem album začala dávat dohromady, uvědomila jsem si, kolik času uběhlo i to, že některé věci prostě potřebují uzrát. Dorazila múza a já věděla, co chci říct a o čem zpívat,“ říká o své desce.

V duchu inspirace bude také probíhat křest jejího alba, který proběhne na interaktivním festivalu Ynspirology, a to konkrétně 25. června. Festival ovšem běží celý víkend a vy se můžete těšit i na další pěvecké hvězdy jako Markétu Konvičkovou nebo Majka Spirita. Festival má na svědomí všeumělec a Dařin kamarád Yemi A. D. a i s ním se na křtu určitě můžete potkat.

„Nápad poprvé světu představit a také pokřtít mou novinku právě na Ynspirology festivalu byl Yemiho a mě nadchnul. Skvěle totiž zapadl do celého konceptu akce. Mám radost, že jsem inspirací pro tolik lidí, kteří mě sledují a followují na mých sociálních sítích. I pro mě je tato skutečnost inspirací a svým způsobem do jisté míry závazkem. Cením si všech, které zajímá, jak žiju, jak přemýšlím, co tvořím, co řeším jak v hudbě, tak v běžném životě,“ dodala Dara, která se na celou akci nesmírně těší.

Související články

Další články