Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dara Rolins se znovu ukázala po plastice: Rozprášila dohady, jaký zákrok podstoupila

Dara Rolins se znovu ukázala po plastice.
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
vzkaz

Dara Rolins pouze před pár dny šokovala své fanoušky. Slovenská diva přidala fotografii a přiznala plastiku, čímž odstartovala vlnu kritiky. Sledující se do ní pustili, že už nevypadá jako dříve, a mnozí si z krásky začali dělat srandu. Dara však nyní na sociálních sítích vyslala všem kritikům jasný vzkaz. 

Českým showbyznysem stále rezonuje téma plastiky, kterou podstoupila Dara Rolins. Ta nedávno podstoupila zákrok, po kterém je zcela k nepoznání a odstartovala tak vlnu kritiky. Blondýnka si však z hejtrů těžkou hlavu nedělá a na sociálních sítích poslala všem jasný vzkaz.


"Mohlo by se zdát, že záměrně provokuji. Moje aktuální fotky dokáží některé z vás opravdu rozvášnit. V komentářích je hned 3 tisíce doporučení a hodnotných komentářů, jak vypadat, aby se mnou byl každý z vás spokojený. Já zas a znova riskuji tím, že mám vlastní představy a názory. Dělám si, co chci. Vím, příšerný zlozvyk," napsala zpěvačka.

Pro všechny, kdo má rýpavé komentáře, má návrh. "Pojďme se už přenést přes to, že jsem se rozhodla jít na facelift, a buďme zase kámoši. Navrhuji mír. A vy, kteří se s tím prostě nechcete smířit, nepište mi prosím zase 3 000 důvodů proč...," apelovala na všechny.

Doporučené video: Dara Rolins se rozpovídala o kráse.


Dara Rolins se ocitla pod palbou nekompromisní kritiky

Co je to facelift

Při faceliftu chirurg odstraní nadbytek kůže na krku a obličeji a vypne i podkožní vazivově-svalové struktury. Tím se dosáhne jak vypnutí kůže, tak i mírného vyhlazení vrásek obličeje a krku. Velkou výhodou tradičního faceliftu je málo viditelná výsledná jizva a to před a za ušním boltcem. Po operaci je nutný delší klidový režim doma. Prvních 4 až 5 dní je třeba vyhýbat se prudkým pohybům. Veškerý pohyb se musí provádět velmi pomalu.


Rolins přiznala podstoupení zákroku pouze před pár dny, předtím byla na svém Instagramu zcela neaktivní. "Tak jak, insta-rodino, chyběla jsem vám? Pomaličku se vracím do reality. Můj současný detox od sociálních sítí a celkového pracovního kolotoče byl dost přirozený a podmíněný estetickým zákrokem, který také podléhá určitému procesu rekonvalescence. Ono to, že se to vlastně ví, má své výhody," ozvala se po delší době.

Slovenská zpěvačka rozvířila vody a rýpanec si neodpustila ani Ornella Koktová s Agátou Hanychovou, které si do Dary koply ve svém podcastu na Herohero. "Podle Ornelly vypadá jako malý Vietnamec. Ornella totiž říkala, že až někam Dara poletí, tak si asi bude muset udělat nový pas," otevřela téma Agáta s jasnou narážkou na fakt, že facelift zešikmuje oči. "Říkala jsem jako Asiat. Podle mě je to hrozná škoda a zase tolik to nepotřebovala. Já chápu, že si řekla, že tam půjde. Tady vidíte, že drahý chirurg není tutovka a prostě se to nepovedlo," reagovala Koktová.Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy