Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins se vzdala vily v tropech: Za ráj na Bali utratila majlant

Zdroj: archiv Dary Rolins
+ Dalších 7 fotografií
dovolené
Zpěvačka Dara Rolins (47) se pravidelně každou zimu na jeden měsíc schovává na Bali, kde si užívá tepla a exotiky. Momentálně se rozhodla přestat pronajímat tamější vilu, do které ročně inkasovala kolem tři čtvrtě milionu korun. Je to snad konec plážových fotek z luxusního domu v tropech?

Zpěvačka Dara Rolins se každý leden ukrývala před zimou na ostrově Bali. V exotickém ráji nejen odpočívala a chytala bronz, ale také se věnovala práci, například zde vznikl její diář Rok podle Dary. Letos se však rozhodla podniknout zásadní kroky a chce se vzdát své vily s bazénem, která se v tropech nacházela jen kousek od pláže.

Vzdala se tropů

„Domek jsem už pustila. Měla jsem ho tři roky, ale poté, co tam všichni moji známí a kamarádi byli mnohem častěji než já, jsem si uvědomila, že to úplně pro mě zase takovou cenu nemá. Protože mně čas nedovolí, abych tam jezdila tak často, jak jsem to měla původně v plánu,“ uvedla slovenskému magazínu Nový Čas slovenská zpěvačka, která jako dítě nazpívala Zvonky štěstí společně se zesnulým Českým slavíkem Karlem Gottem.

Skoro 750 tisíc ročně

Na Bali Dara ještě definitivně nezanevřela a chystá se tam i během roku. „Teď je to tak, že už dnes vím, že příští rok v lednu tam zase vyrazím. Pokud se tedy zadaří, protože si to říkám vždycky, během roku tam zaletět tak na týden, na 14 dní… Ale to si už klidně pronajmu nějaký jiný domek, nebo budu u kamarádů, těch tam už dnes mám hodně,“ dodala Dara. Za pronájem vily na rok platila prý kolem 30 tisíc eur, což je v přepočtu necelých 750 tisíc korun. Měsíčně takový pronájem vyjde na více než 62 tisíc korun, což jsou nemalé peníze za minimum stráveného času ve vile.

Související články

Další články