Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dara Rolins se vystavila v titěrných plavkách: Měla by ses najíst, radí fanoušci

Zpěvačka Dara Rolins má skvělou postavu.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
je to moc?
Diva Dara Rolins (48) se rozhodla sbalit všechny kufry a vyrazila na exotickou dovolenou na Zanzibar. Příjemnou společnost jí nedělá žádný muž, nýbrž její dcera Laura. Tropickou dovolenou si velmi užívají a ani na Zanzibaru Dara nezapomíná na své fanoušky. Na sociálních sítích sdílí nejen nevšední zážitky z cest, ale také snímky její pevné figury v titěrných plavkách. Mezi lichotivými komentáři k její postavě, se ale tentokrát našlo i mnoho vzkazů, že je zpěvačka moc vyhublá a měla by se raději najíst.

Krásná zpěvačka Dara Rolins (48) odjela na Zanzibar oslavit své osmačtyřicáté narozeniny. Na skromné oslavičce, kterou uspořádal místní personál nechyběl dort, dobré jídlo a hlavně ani její dcera Laura, se kterou na exotický ostrov vyrazila. "Rozhodla jsem se téměř ze dne na den, vyrazily jsme za kamarády do útulného bungalového hotelu a já jsem oslavila nezapomenutelné narozeniny na Safari," napsala.

I v rámci dovolené a zaslouženého odpočinku Dara ví, jak potěšit její fanoušky. Se sledujícími sdílí nejen nevšední zážitky, jako je výlet na Safari, spojený se snímky dechberoucí přírody, ale také fotografie, které zahřejí nejednu duši, a to jsou snímky v titěrných plavkách, které dávají vyniknout její luxusní postavičce.

Není to už moc?!

Krásná Dara si na postavě a zdravém životním stylu už léta zakládá, není tedy divu, že by se na jejím břišním svalstvu, i dva roky před padesátkou dal strouhat sýr. Ovšem někteří fanoušci mají pocit, že je už příliš vyhublá. "Zdá se mi, že jsi nějak moc zhubla. Kdybys trošku přibrala, tak bys vypadala lépe," napsala jedna. "Komu se tohle líbí?! Vždyť to je samá šlacha a plastika. Kam se poděla ta krásná Dara," píše další.

Mnoho fanoušků se jí ale hned zastalo. "Přestaňte lidem radit, aby zhubli nebo přibrali. Není to zdvořilé," píše jeden z fanoušků. "Nemám slov, prostě dokonalá Dara," dodává další.

Jak se ale říká, sto lidí, sto chutí. Názory k Dary postavě nemění nic na realitě, že zpěvačka poslední dobou opět září jako sluníčko a vypadá opravdu šťastně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy