Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins se ukázala nahoře bez: Podprsenku odhodila při západu slunce

Zdroj: Se souhlasem Dara Rolins / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
instagram

Zpěvačka Dara Rolins (48) se pochlubila snímkem při západu slunce, ke kterému oblékla šaty s výstřihem na zádech bez podprsenky. Moderátorka Emma Smetana (33) se zvěčnila během kojení dcery. Režisér Biser Arichtev (45) slaví narozeniny, manželka Veronika Arichteva (35) mu poslala dojemný vzkaz, ale také prozradila, kdy se se svým životním partnerem poznala.

Dara Rolins při západu slunce

Zpěvačka Dara Rolins se zvěčnila při romantickém západu slunce. Své fanoušky nadchla i odhalenými zády. "I když se to opakuje každý boží den, zase znovu mi přijde i ten dnešní západ slunce neobyčejný," uvedla na svých sociálních sítích.

Emma Smetana se zvěčnila během kojení

Moderátorka Emma Smetana se letos v dubnu stala dvojnásobnou maminkou. Po dceři Lennon přivítala na světě společně s partnerem Jordanem Hajem rozkošnou Ariel, se kterou se nyní zvěčnila během kojení.

Biser Arichtev slaví narozeniny

Uznávaný režisér Biser Arichtev, který stojí za seriály První republika nebo Vyprávěj, slaví pětačtyřicáté narozeniny. Manželka Veronika Arichteva mu v den jeho narození poslala dojemný vzkaz, ale také prozradila, kdy se poprvé setkali. "Ty vzájemný pohledy a hledání očního kontaktu si pamatuju, jako by to bylo včera," píše Veronika v rozsáhlém vzkazu.

Související články

Další články