Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dara Rolins se pochlubila svým nejoblíbenějším mužem: A poslala vzkaz pro lepší den

Dara Rolins se pochlubila svým nejoblíbenějším mužem: A poslala vzkaz pro lepší den
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
jen září
Na pevné přátelství si Dara Rolins (47) potrpí. To dokázala i u fotky se svým dlouholetým kamarádem Petrem. I když by je mnozí chtěli vidět jako pár, zpěvačka jejich návrhy odmítá. Soustředí se především na zdravou duši a na partnera nemá pomyšlení.

Zpěvačka Dara Rolins (47) opět ukázala trochu ze svého soukromí a sdílela svůj nový ranní rituál. „Tahle rána s mým nejoblíbenějším jogínem,“ napsala k fotografii a pochválila svého dobrého přítele Petra Cielucha.

Předává své zkušenosti

Sympatická blondýna nepřidává bezduché fotky, a proto nezapomněla k příspěvku připsat i pár rad do života. „Doporučuji každému najít způsob, cestu nebo ventil kudy odletět, nalézt se a zase se ztratit. Najděte si něco, při čem se uvolníte, zpomalíte a přijdete na jiné myšlenky,“ napsala Dara.

Ten pravý teprve přijde

Mnozí fanoušci by ale byli rádi, kdyby spolu trávili čas i mimo podložky na jógu. V Petrovi totiž vidí potenciálního partnera. „Moc se k sobě hodíte. Myslela jsem si, že spolu chodíte,“ okomentovala fotku jedna z obdivovatelek. Konspirační teorie ale zpěvačka ihned rozehnala. „Klid, zbožňuji Petra i jeho přítelkyni Pavlu. Jsou to dvě spřízněné duše, které považuji za rodinné přátele,“ objasnila. Fanoušci si tak na prince pro Daru musí ještě počkat.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy