Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins se odvázala jako nikdy předtím: Zlikvidovala minibar a pak zpocená vyfotila žhavou fotku

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 8 fotografií
Žhavá Dara
Zatímco Rytmus (41) prská už pěkně dlouhou dobu všude kolem sebe a neustále přes sociální sítě útočí na svoji expartnerku, tak Dara Rolins (45) vypadá čím dál tím lépe. Někteří fanoušci jsou dokonce toho názoru, že právě Daře rozchod se slovenským rapperem prospěl. To samé se ale nedá tvrdit o Rytmusovi. Tentokrát se ale zpěvačka pořádně odvázala.

Dary Rolins (45) jsou všichni zvyklí na to, že na sociálních sítích ráda ukazuje svoje dokonalé tělo. Pokaždé, když zpěvačka odjede se svojí dcerou Laurou na dovolenou, fanoušci se nemohou dočkat, až je začne zásobovat perfektními fotkami.

Dara je úspěšná žena a daří se jí vše, na co sáhne. Provází ji ale poněkud velká smůla na chlapy. V poslední době nezažívá zrovna nejpříjemnější období svého života. Její bývalý partner Rytmus se do Dary několikrát nevhodně navezl na sociálních sítích.

Už i lidé začínají registrovat podivné Rytmusovo (41) chování. Rapper začíná ztrácet na oblíbenosti a místo toho, aby ubral, tak dělá pravý opak. Pravdou je, že Dara párkrát zareagovala po svém, ale vždy to mělo nějakou úroveň.

Jinak vlastně na extempore svého ex vůbec nereaguje. Většina lidí se shoduje na tom, že zpěvačce rozchod s Rytmusem velmi prospěl. Dara zveřejnila na sociálních sítích snad nejžhavější fotku své kariéry.

„Když vám v hotelovém pokoji nefunguje klimatizace a vy kvůli tomu nemůžete spát, vyjedli jste celý minibar a vaše druhé já vám říká běž spát,“ napsala zpěvačka pod hodně odvážnou fotku, na které je zpocená, ve spodním prádle, ale pořád vypadá skvěle.

Související články

Další články