Očekávání mnohých, že si Dara Rolins a Jasmina Alagič vjedou do vlasů, se nenaplnilo. Bývalá partnerka Rytmuse a ta současná se potkaly o víkendu a neznat okolnosti, člověk by si řekl, že jsou to kámošky!

„To setkání bylo takové, jaké jsem si ho představovala. Bylo velmi milé a já ji vždy ráda uvidím, protože miluju lidi se silnou a dobrou energií. Už když jsme se seznámily, měla jsem pocit, že jsou tam vzájemné sympatie a už tehdy jsme si řekly, že budeme rády, když se uvidíme,“ svěřila Alagič slovenskému listu Nový Čas.

Jasmina se s Darou potkala vůbec poprvé od chvíle, kdy se zpěvačka s Rytmusem rozešla. Znaly se už z dřívějška a na sobotní akci televize Markíza si dokonce věnovaly vřelé objetí. To vzhledem k tomu, jak spolu s Rytmusem do Dary na sociálních sítích v uplynulých měsících šili, nikdo nečekal.

Alagič se ze setkání s Rolins vyloženě rozplývala. A nevyloučila, že si někdy v budoucnu společně vyrazí. „Přiznám se, že nevidím důvod, proč bychom na tu kávu chodily, kdyby ale byla příležitost, půjdu moc ráda,“ uzavřela moderátorka, kterou proslavila SuperStar 2018.