Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins se musela setkat tváří v tvář s Jasminou! Poprvé od rozchodu s Rytmusem

Poprvé od rozchodu s Rytmusem se Dara potkala s Jasminou!
+ Dalších 108 fotografií
Tak to je něco! Přestože se Dara Rolins (45) s Rytmusem (41) rozešla v dobrém, rapper nedlouho nato začal dělat zpěvačce naschvály. Teď došlo k obávanému setkání: Rolins se střetla s jeho novou přítelkyní Jasminou Alagič (29) tváří v tvář! Vyškrábaly si holky oči?

Očekávání mnohých, že si Dara Rolins a Jasmina Alagič vjedou do vlasů, se nenaplnilo. Bývalá partnerka Rytmuse a ta současná se potkaly o víkendu a neznat okolnosti, člověk by si řekl, že jsou to kámošky!

„To setkání bylo takové, jaké jsem si ho představovala. Bylo velmi milé a já ji vždy ráda uvidím, protože miluju lidi se silnou a dobrou energií. Už když jsme se seznámily, měla jsem pocit, že jsou tam vzájemné sympatie a už tehdy jsme si řekly, že budeme rády, když se uvidíme,“ svěřila Alagič slovenskému listu Nový Čas.

Jasmina se s Darou potkala vůbec poprvé od chvíle, kdy se zpěvačka s Rytmusem rozešla. Znaly se už z dřívějška a na sobotní akci televize Markíza si dokonce věnovaly vřelé objetí. To vzhledem k tomu, jak spolu s Rytmusem do Dary na sociálních sítích v uplynulých měsících šili, nikdo nečekal.

Alagič se ze setkání s Rolins vyloženě rozplývala. A nevyloučila, že si někdy v budoucnu společně vyrazí. „Přiznám se, že nevidím důvod, proč bychom na tu kávu chodily, kdyby ale byla příležitost, půjdu moc ráda,“ uzavřela moderátorka, kterou proslavila SuperStar 2018.

Mohlo by vás zajímat

Další články