Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Dara Rolins se konečně rozhodla říct pravdu: Tohle je důvod, proč jsme s Rytmusem neměli dítě

Dara promluvila o Rytmusovi.
+ Dalších 100 fotografií
Rozhodla se prolomit hradbu spekulací, proč neměla s Rytmusem (41) dítě. Dara Rolins (45) to řekla na plnou pusu. Kašle na to, co si lidé (nebo snad její bývalý partner) budou myslet! Zajímalo vás to? Tak tady to máte.

Rozchod Dary Rolins a Rytmusem byl obrovským šokem pro fanoušky. Všichni očekávali svatbu a pak společné dítě, ale místo toho přišla studená sprcha v podobě rozchodu a odcizení.

Byli spolu sedm let a zdálo se, že Dara měla obrovský vliv na neřízenou střelu Rytmuse (41). Ten se po její boku dost uklidnil. Vše vypadlo dokonale a lidé čekali šťastný konec, ten ale nepřišel. Zpráva o jejich rozchodu zasáhla všechny fandy v březnu, tehdy oba oznámili konec vztahu.

Lidé nechápali, co se stalo. Všichni totiž očekávali společné miminko, ale místo toho přišlo zklamání. Spekulovalo se o problémech s plodností a zdůrazňovaný byl také věk obou partnerů. Dara nyní všechno uvádí na pravou míru.

„Na začátku našeho vztahu jsem miminko s Patrikem moc chtěla. Ale časem, potom co jsme spolu žili, jsem stejně intenzívně cítila, že s ním dítě nechci,“ řekla Dara Rolins pro TV Nova.

Stejně se ale najdou lidé, kteří dál budou věřit povídačkám o neplodnosti…

Mohlo by vás zajímat

Další články