Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dara Rolins se dme pýchou: Dcera Laura oslavila narozeniny a je čím dál tím krásnější

Dara Rolins se dme pýchou: Dcera Laura oslavila narozeniny a je čím dál tím krásnější
Zdroj: Se souhlasem D. Rolins
+ Další 3 fotografie
velká slečna
Dara Rolins (48) se těší ze své krásné dcery Laury, která nedávno oslavila 13. narozeniny. Zpěvačka se na svém Instagramu pochlubila fotkami z komorní oslavičky, na kterých to oběma velmi sluší. Matěj Homola může být na svou dceru náležitě pyšný.

"Moja láska má dnes 13 rokov❤️. Život po jej boku je to najlepšie, čo ma mohlo stretnúť. Len vďaka nej mám za KAŽDÝCH okolností dôvod byť šťastná. Som vedľa nej silnejšia, múdrejšia, lepšia:)! Je môj vesmír a presne tak nekonečne ju aj milujem❤️. Všetko najlepšie Loli:)!!!," napsala Dara (48) k fotce s dcerou Laurou.

Lauřiny narozeniny nezůstaly bez povšimnutí. Pod Dařiných příspěvkem se ihned objevila pěkná řádka gratulací, a to i od celebrit. "Všechno nejlepšííí krásce," napsala česká moderátorka Zorka Hejdová, která se již brzy stane maminkou. A nezapomněla ani slovenská diva Andrea Verešová (40), která Lauře popřála všechno nejlepší a k tomu vzkázala: 🌹Ste úzasné!

Dara samozřejmě za všechna přání pro dceru poděkovala. "Prečítali sme si VŠETKY. Je až dojemné vedieť, koľko lásky, myšlienok ste Laure poslali, že ste si spomenuli, našli čas, potrebu jej napísať a popriať.. .A to väčšinu z vás ani osobne nepoznáme :)Poviem vám, že je to dosť povznášajúci pocit vedieť koľkí z vás na nás myslia🤗. Vďaka," napsala na svůj profil Dara.

Těžký rozvod

Když se Matěj (47) a Dara rozváděli, vypadalo to, že nejvíc bude trpět právě Laura. Po měsících drsných hádek si ale dokázali sednout a domluvit se jako rozumní lidé. Dnes už nemají problém strávit spolu čas. Laura má sice rozvedené, zároveň ale aspoň usmířené rodiče a nemůže si stěžovat.

Sám Homola si pochvaluje, že aktuální vztahy s Darou nemohou být lepší. „Máme výborný a kamarádský vztah. Vycházíme si, co se týče Laury, velmi vstříc, trávíme spolu Vánoce a tak," prozradil eXtra.cz už před časem hrdý tatínek.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy