Zatímco Rytmus se v posledních týdnech chová jako pubertální kluk a jeho chování začíná lézt na nervy všem fanouškům, tak Dara Rolins se i přes všechny nevhodné ataky z Rytmusovy strany drží v ústraní a nijak se k jeho výrokům nevyjadřuje.

Lidé začali spekulovat o tom, že za nepochopitelným chováním bývalého přítele zpěvačky stojí pravděpodobně zraněné mužské ego. Mnozí z nich se domnívají, že to byla právě Dara, která dala drsnému rapperovi vale.

Rytmus se nejdříve snažil držet zkrátka, ale potom, co začal randit s Jasminou Alagič, tak se jeho chování rapidně změnilo. „Není nic špatného na tom, že se opět zamiloval, ale mohl by si uvědomit, že některá jeho slova musí Daru velmi zraňovat,“ ozývají se lidé na sociálních sítích.

V tomto ohledu je Dara na rozdíl od Rytmuse profesionálka a taktně mlčí. Redakci eXtra.cz se ozval soused zpěvačky s tím, že pravidelně u jejího domu vídá neznámého muže.

„Poslední dobou se tady celkem pravidelně začalo objevovat vozidlo, které rozhodně není nikoho z místních. Jednou jsem jej viděl stát kousek od domu paní Dary, podruhé stálo přímo před mým domem, a protože znám naše městečko, hned jsem věděl, že je na tom něco divného. Začal jsem se na ten vůz zaměřovat, což není až tak složité, díky zřejmě silnému motoru je slyšet i přes zavřené okno. Vozidlo jezdilo stále, až pak byl nějakých pár dnů klid,“ popisuje soused s tím, že by se možná mohlo jednat o novou lásku zpěvačky.

Dále se svěřuje s tím, že Daru a pana Neznámého nachytal, jak se spolu líbají v lese. „Dokonce se mi povedlo je i vyfotit, leč jsem byl přistižen. Paní Dara ihned odešla, což jsem i rád, bydlím kousek od ní, takže jsem rád, že mě neviděla. Zůstal pouze pán a důrazně mě požádal, abych smazal vše, co mám nafocené. Musím uznat, že jsem měl i trošku strach, takže jsem nakonec fotku obou dvou odstranil pod jeho dohledem,“ dodává.

Je ale také pravděpodobné, že se o žádného nového partnera nejedná. Přece jenom, onen ctitel vypadá na fotce velmi podivně a znění. Snad podivný mail do redakce neposlala sama Dara… To by bylo hodně smutné.