Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins s Homolou musejí být pyšní: Jejich dcera Laura roste do krásy

Zdroj: Instagram, Facebook
+ Dalších 18 fotografií
Je z ní slečna
Dara Rolins (46) patří mezi prvotřídní kočičky, a přestože je její dcera Laura (11) ještě mladinká, už je jasné, že půjde v maminčiných stopách. Tatínek Matěj Homola (46) sice nepatří mezi největší fešáky, slovenské geny krásy očividně zvítězily. Zpěvačka se po delší době pochlubila fotkami dcerky z dovolené, kterou si užívají na Krétě.

Ačkoliv manželství Dary Rolins (46) s Matějem Homolou (46) skončilo vleklou a nechutnou mediální přestřelkou, něco se jim přece povedlo. Jejich dcera Laura Homolová (11) je nezlomným důkazem, že měl tenhle vztah smysl.

Holka jim roste jako z vody a oba mohou být náležitě pyšní, jakou krásku doma mají. Pár let uběhne jako voda a Homola si bude muset pořídit zbrojní průkaz, aby zvládl odhánět všechny Lauřiny nápadníky. Dara dceru vyfotila na pláži během dovolené na Krétě a všem spadla brada, jaká velká slečna už z ní je.

"Všem přejeme stejně krásné prázdninové zážitky, které právě teď Lola, Foxy (pes) a já sbíráme na Krétě," vzkázala rozradostnělá zpěvačka.

Když se Matěj a Dara rozváděli, vypadalo to, že nejvíc bude trpět právě Laura. Po měsících drsných hádek si ale dokázali sednout a domluvit se jako rozumní lidé. Dnes už nemají problém strávit spolu čas. Laura má sice rozvedené, zároveň ale aspoň usmířené rodiče a nemůže si stěžovat.

Sám Homola si pochvaluje, že aktuální vztahy s Darou nemohou být lepší. „Máme výborný a kamarádský vztah. Vycházíme si, co se týče Laury, velmi vstříc, trávíme spolu Vánoce a tak," prozradil eXtra.cz už před časem hrdý tatínek.

Související články

Další články