Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Dara Rolins s dcerou na Bali: Proč trpí a dovolenou v ráji provází slzy?

Dara na Bali smutní.
+ Dalších 22 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins se momentálně sluní společně se svojí dcerou na luxusním ostrově Bali. Tam byla přesně před čtyřmi roky společně se svojí kamarádkou a manažerkou Evou Skallovou, která loni v září zemřela na rakovinu. Vzpomínky na ni vyvolaly v Daře pocity nostalgie!

Slovenská pěvecká star Dara Rolins (44) si dává pauzu od pracovního života a s dcerkou Laurou tráví čas na Bali, kde společně budou rovný měsíc. Bohužel, není vše zalité sluncem. Daru totiž dohánějí nostalgické vzpomínky, které ji přivádí k pláči.

Přesně před čtyřmi lety tu totiž trávila dovolenou se svojí zesnulou manažerkou Evou Skallovou (†36) a také její dcerou. Dara si sama uvědomuje, že nebyl zrovna nejlepší nápad navštívit pár měsíců po její smrti stejné místo.

„Je zvláštní být na místě, které mám tak konkrétně spojené s myšlenkami na náš dívčí squad… Být na stejných místech, vidět nás všechny spolu sedět u toho jednoho stolu, ležet na stejných lehátkách, procházet se po stejné pláži. Bydlíme dokonce v tom samém hotelu. Až teď mi došlo, že to možná nebyl nejlepší nápad,“ popisovala své pocity.

„Ten první moment, kdy jsme otevřely dveře k našemu plážovému domečku, uprostřed bazén a za ním obývák s kuchyní, ve kterém jsme se spolu tolik nasmály… Vzpomínky a představivost je občas krutý parťák. Bez jakékoliv vlastní iniciativy vám při této konkrétní představě okamžitě naskočí všechno, celý příběh,“ dodala na své sociální síti.

Na Bali by už ale brzy měl přicestovat její přítel Patrik Vrbovský a také tatínek jejich dcery Laury Matěj Homola. Tak snad ty pocity následně odezní a Dara si společně se svojí rodinou užije nějaký klid a pohodu…

Mohlo by vás zajímat

Další články