Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dara Rolins prozradila, proč se rozešla s Rytmusem a kdo jí v životě zlomil srdce

Dara Rolins prozradila, proč se rozešla s Rytmusem a kdo jí v životě zlomil srdce
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Zpověď
Zpěvačka Dara Rolins (46) se rozpovídala o svých bývalých a ke komu chovala největší city. Přiznala, že to ona potopila Rytmuse, který ji prý prosil, aby s ním zůstala. Co dalšího Dara o svých ex prozradila?

Slovenská diva Dara Rolins (46) poskytla pro magazín Marie Claire rozhovor, ve kterém prozradila pikantnosti z předešlých vztahů. Nyní je Dara sama a takhle jí to podle jejích slov naprosto vyhovuje. Do budoucnosti si ale plánuje někoho najít.

Dara ovšem prozradila mnohem zajímavější věci. A to například detaily o vztahu s Patrikem Vrbovským alias Rytmusem (42). "Na základní potřeby nepotřebuji mít někoho oficiálního, s kým budu vstávat každé ráno. To jsem zažila a v určité chvíli to přestalo přinášet kouzlo. To proto jsme se s Patrikem rozešli. V míru jsme se dohodli, že už nechci, stačilo," popisovala Dara rozchod s Rytmusem.

Rolins se vůbec nebála ostrého řezu. "Toužila jsem po tom, dlouho. Naopak jsem byla poslední rok ukecávaná, abychom tomu dali ještě šanci," řekla Dara s tím, že najednou přišel výbuch a Rytmus měl novou partnerku, psa a dítě. To ji ale nenaštvalo. Mnohem více ji ranilo, co následovalo. "Patrik v jednu chvíli nabyl dojmu, že vše, co bylo mezi námi, musí popřít. Začal mazat naše společné fotky i písničku z YouTube, kterou složil pro mě a pro Lauru," postěžovala si Dara. "to bylo jediné, kdy jsem mu psala, jestli se nepo..."

Pak zmínila, že Rytmus ale nebyl ten, kdo jí nejvíce ublížil. "Víte, kdo mi fakt zlomil srdce? Matěj. (Matěj Homola, se kterým má zpěvačka dceru Lauru) Byl v mém životě jediný a hrozně mě to tenkrát bolelo. Byla to pro mě ohnivá láska, a proto mi náš rozchod tak moc ublížil," podělila se Rolins.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy