Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dara Rolins prozradila osvědčený recept na pekáč buchet: Tahle sranda není pro každého

Dara Rolins prozradila osvědčený recept na pekáč buchet: Tahle sranda není pro každého
Zdroj: Dara Rolins archiv
+ Dalších 7 fotografií
sexy tělo
Dara Rolins (47) oslaví za necelé tři roky padesátku, ale její postavička nemá chybu. Pokaždé, když si slovenská zpěvačka letí odpočinout na prosluněné Bali, zásobuje svoje fanoušky fotkami od moře a neustále čelí dotazům, jak je možné, že má ve svém věku tak perfektní tělo. Půvabná Dara nyní prozradila jednoduchý recept, který si ovšem nemůže dovolit každý.

Dara Rolins (47) se netají tím, že její srdcovou záležitostí je Bali, kam si každý rok jede na nějaký ten měsíc odpočinout od všedních záležitostí a povinností. Pravdou je, že slovenské zpěvačce moře a sluníčko vždy jen přidá na kráse.

Navíc i fanoušci milují, když se Dara válí na pláži, protože to pro ně znamená pořádnou nálož žhavých fotek v plavkách, které dají vyniknout jejím přednostem. Před časem dala ovšem slovenská diva vědět, že honosný domek na pláži pouští, protože ho až tak moc nevyužívá.

"Domek jsem už pustila. Měla jsem ho tři roky, ale poté, co tam všichni moji známí a kamarádi byli mnohem častěji než já, jsem si uvědomila, že to pro mě zase takovou cenu nemá, protože mně čas nedovolí, abych tam jezdila tak často, jak jsem to měla původně v plánu," uvedla slovenskému magazínu Nový čas.

To ale neznamená, že by Dara na Bali zanevřela. Jen se rozhodla, že bude lepší, když si nějaký domek pronajme nebo zůstane u přátel. Při této příležitosti lidem prozradila, jak je možné že na dovolené vždy vypadá ještě lépe než normálně.

"Tak takhle vypadá moje tělo jenom na Bali. To vám můžu zodpovědně potvrdit. Po měsíci pravidelného cvičení a extrémně zdravého čerstvého jídla. Žádná dřina, jen režim a cílené vedení, uvědomění si sebe, svého těla," prozradila Dara.

Bohužel odcestovat na Bali, zůstat tam měsíc, ládovat se čerstvým a extrémně zdravým jídlem si nemůže dovolit každý...

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy