Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dara Rolins prožila nejkrásnější Vánoce: JASNÝ VZKAZ Rytmusovi a těhotné Jasmině!

Dara Rolins prožila nejkrásnější Vánoce: JASNÝ VZKAZ Rytmusovi a těhotné Jasmině!
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Ta jede
Nepotřebuje ani slova, aby ukázala, jak moc jí jsou Rytmus (41) s těhotnou Jasminou Alagič (29) ukradení. Dara Rolins (46) si možná ani nevšimla, co za novinu se v životě jejího expřítele událo. Zpěvačka prožila tak krásné Vánoce, že nemusí nikomu nic závidět. Druzí by naopak chtěli být jako ona!

Když Rytmus a Jasmina Alagič se vší pompou na Štědrý den oznámili, že čekají miminko, všichni čekali, co na to řekne Dara Rolins Rapper si přece jenom miminko přál dlouho a zpěvačka mu ho za celých sedm let nemohla dát.

Jenže s Darou to ani nehnulo a dál si plnými doušky užívá svůj život. O těhotenství Jasminy nemluví, ale vysílá jasné signály směrem k Rytmusovi, že ona už to štěstí našla a nemá mu co závidět.

Ačkoliv jí začíná táhnout na padesát, je zpěvačka stále neuvěřitelně žhavá. Navíc má skvělou rodinu, se kterou oslavila Vánoce. Pochopitelně u stromečku nechyběla dcera Laura (10), ale ani maminka Zlatica Rolincová (73) a sestra Jana Hádlová (54) s manželem a dvěma syny. Jeden z nich už si dokonce přivedl i přítelkyni.

"Naše Vánoce," připojila Dara k několika krásným fotkám. Ty řada fanoušků bere jako nekompromisní vzkaz Rytmusovi: mám tě v paži, tak se nechlub!

To si ale myslí zpěvaččini příznivci. Těžko říct, co se teď v Dařině nitru doopravdy odehrává. Vsadíme se však, že je to přesně takhle!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy