Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dara Rolins provokuje z poslední dovolené: V bikinách předvedla prvotřídní postavu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Má na to!
Poslední dovolenou před koncem letních prázdnin si užívá Dara Rolins (46). Tradičně se pochlubila plejádou žhavých fotek v plavkách, na něž se především mužská část fanoušků nemůže vynadívat. Na výlet do Dubaje vzala zpěvačka i dceru Lauru (11).

Daře Rolins (46) se už sice krátí metr a padesátka se kvapem blíží, neustále však dokazuje, že ještě nepatří do starého železa. Ani z poslední prázdninové dovolené tak nemohla neposlat příznivcům žhavé fotky v bikinách.

„Zdravím z našeho posledního prázdninového výletu. Lážo plážo,“ pozdravila Dara fanoušky z prosluněné pláže, na které s ní před začátkem školního roku odpočívá i dcera Laura (11).

Přestože jsou už téměř dva roky od sebe, společné minulosti s čerstvým taťkou Rytmusem (42) se Dara stále nemůže zbavit. Na nekončící dotazy o rapperovi sice odpovídá s úsměvem, vnitřně jí ale určitě nemohou dělat dobře.

Nedávno třeba promluvila o miminku, o které se údajně usilovně pokoušeli. „Kdyby to osud chtěl, tak se to stane, ale tím, že jsme to nijak nehrotili a z mé strany přišlo v jednu chvíli úplně jednoznačné rozhodnutí, že nechci, tak to dopadlo asi nejlíp," řekla Rolins rázně Sedmičce.

Alespoň že tak často vyráží do zahraničí, kde tyhle pletichy může hodit za hlavu!

Související články

Další články