Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dara Rolins provokuje v krajkovém prádélku: Jste bohyně, vzkazují jí lidé

+ Dalších 8 fotografií

Dara Rolins (49) opět rozvášnila své fanoušky na sociálních sítích. Své božské tělíčko tentokrát odhalila v provokativním krajkovém prádélku a lidem zas a znovu vytřela zrak.  “Jste bohyně!” vzkazují jí pod příspěvkem. Zpěvačka vypadá čím dál tím lépe! 

Snad jen málokdo by věřil, že Dara Rolins zanedlouho oslaví své kulaté padesáté narozeniny. Sršící šarm, mladistvý vzhled a božské tělíčko zkrátka dost klamou. Zpěvačka nepřestává překvapovat a i tentokrát lidem doslova vytřela zrak. Na svůj Instagram přidala snímek v provokativním krajkovém prádélku a své tělo lehce zakryla saténovým župánkem.

“Jste bohyně” nebo “Haló, ta postava?!” vzkazují lidé pod příspěvkem. Mezi komentujícími se objevila i Monika Marešová, ani ona se za svou postavu rozhodně stydět nemusí! Zpěvačce poslala srdíčko a žhavý plamínek.

Disciplína a píle Daře nechybí

Dara má postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka, ale nutno říct, že to rozhodně není zadarmo. Na první pohled je zřejmé, že za tímhle tělíčkem stojí hodiny a hodiny tvrdé dřiny ve fitku. Dara se navíc věnuje třeba i józe. Disciplína a píle zpěvačce rozhodně nechybí.

Dara poslední měsíce září štěstím. Vypadá to, že po boku Pavla Nedvěda našla to, na co čekala dlouhé roky. Jejich vztah jen vzkvétá a jak jsme informovali, dvojice nedávno oslavila první výročí. O tom, jak to v jejich vztahu funguje, nebo o tom, jak zvládají lásku na dálku, se rozpovídala v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz. Pustit si ho můžete v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy