Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dara Rolins provokuje svým výstavním zadečkem: Tohle tělo nemá jedinou chybičku

Dara vypadá senzačně!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 37 fotografií
Zpěvačka Dara Rolins snad nikdy nevypadala lépe. Na blonďaté krásce nelze absolutně poznat, že jí bude zanedlouho pětačtyřicet let. Postavičku má snad lepší, než když jí bylo dvacet. Jejímu perfektnímu vzhledu hodně pomáhá, že zpěvačka prožívá jedno ze svých nejšťastnějších období. Takhle na své fanoušky vyšpulila zadeček.

Dara Rolins (44) je stále šťastně zamilovaná do zpěváka Rytmuse (40), se kterým vychovává svou dceru Lauru. Zpěvačka 7. prosince oslaví pětačtyřicáté narozeniny, ale při pohledu na tuhle blondýnku by jí nikdo takový věk netipoval.

Rolins se pyšní opravdu perfektní postavou, která je samý sval a šlacha. Ani v době, kdy jí bylo přes dvacet takhle perfektně nevypadala. Snaží se jíst velmi zdravě a pravidelně cvičí. Proto není divu, že fanoušci se mohou z jejího těla zbláznit.

A samozřejmě, že by to nebyla Dara, kdyby občas své fanoušky pořádně nevyprovokovala svým tělem. Na sociální síť přidala pěkně žhavou fotku svého pozadí jen v krajkových kalhotkách. „Tak jak se to tam dnes tváří?“ napsala zpěvačka pod fotku.

Související články

Další články